| Andy0202 a întrebat:

Va salut, recent aspiratorul soției nu prea mai trage...filtre curățate la zi, tub curățat la zi etc...am ajuns la concluzia ca trebuie unul nou, ce aspirator imi recomandati de casa (covor /gresie) sa aiba ca functie doar aspirare? Multumesc

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Dyson. Cele mai tari

| sierra1 a răspuns:

N-ar fi oare mai de bonton să-ți intrebi nevasta ce dorește?

| JicaContra a răspuns:

"aspiratorul soției", sunteti despartiti? si tot te duci sa ii repari aspiratorul
sau aveti fiecare aspiratorul al lui personal? atunci de ce nu il dai pe al tau?
te rog nu imi spune ca numai ea da cu aspiratorul asa ca e "aspiratorul ei"?!?

in rest hai sa iti arat evidentul:
https://www.emag.ro/......priceasc/c
nu ai decat sa te joci in filtrele de cautare si sa citesti review-uri

| Digikey a răspuns:

Philips cu sac s bag si cu filtru hepa.Este foarte silentios.

Răspuns utilizator avertizat
| NiculaiMarianTraian a răspuns:

Xiaomi Roborock Cleaner S5 MAX, este la promotie acum la 2299 lei. Isi face treaba

| MeraO a răspuns:

Mi-a placut! aspiratorul sotiei laughing