| doinastela a întrebat:

Vine iarna. ce fac cei bransati la Termoficare (Radet sau care o fi): raman in continuare cu incalzirea furnizata de termoficare sau procentul de Debransari a crescut?
-Cei care se debranseaza, cu ce se vor incalzi: centrala termica pe gaze, sau convectoare electrice. sau alte solutii?

1 răspuns:
| pedobear a răspuns:

Pe bune? Tu pui intrebari din astea pe TPU? N-ai si tu colegi, prieteni, FAMILIE, care sa te sfatuiasca? Plus ca mi se pare cam imatur.