| UserName450 a întrebat:

Voi la ce ora va treziti in weekend si vacante? Mama mea nu ma lasa nici la ora 14 sa ma trezesc, imi zice sa ma trezesc dupa 16:00

10 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

De ce naiba sa te trezesti la 16 in weekend, pierzi o zi libera... trece viata pe langa tine

| deeeaqq a răspuns:

În general 9:30-10-10:30
În vacanță se mai întâmplă să mă trezesc și pe la 2 după-amiaza, dar nu contează.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intrebarea ta e cam deplasata.Cum sa te trezesti la 4 dupa amiaza, tu gandesti putin?! Inteleg daca ai o treaba de facut si toata noaptea ai de muncit, dar tu?

| OnePiece a răspuns (pentru anonim_4396):

Poate vrea sa zica ca il pune sa se culce la amiaza si sa se scoale la 4

| anonim_4396 a răspuns (pentru OnePiece):

Da ce-i aici, gradinita?

| OnePiece a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu stiu cazuri de copii de generala pe care ii pun parintii sa faca asa ceva.

| anonim_4396 a răspuns (pentru OnePiece):

Pai de obicei de la o varsta in sus cam stii ce e bine pentru tine si ce nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe la 9-10 ( uneori 11 ) in anotimpul rece si pe la 6-7 in anotimpul cald ( uneori la 5 ). laughing

| CezaraEM a răspuns:

Pai depinde...
In timpul saptamanii, pentru ca am de munca, ma trezesc devreme 7-8 jumate, dar in weekend dorm pana la 11 jumate - 12 maxim!
Cand eram la scoala, intr-adevar, nu ma trezeam pana la ora 13 sau 14:00 big grin

| Ionut621 a răspuns:

Lol. Te culci la 2 si te trezesti la 4. La gradinita faceam asa.

Ma trezesc la 7:30/7:45 in orice zi, depinde de starea mea, daca am chef de viata la 7:30, daca nu am chef de nimic sa zicem 7:50. Dar ceasul imi suna la 7:30. Cel mai tarziu cred ca fost la 10:10-15 cam asa, oricum m-am culcat la 5.
Niciodata nu am inteles stilul asta de viata sa te trezesti la 11/12/13/14/15 si lista continua, noaptea ce faceti?!