| Sorin7777 a întrebat:

Vreau o recomandare sincera de la cineva care are o centrala pe lemne, ce model imi recomandati?
Dau funda raspunsului adecvat!

3 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Un prieten care a montat multe modele mi-a recomandat Logica. Nu stiu cat e de scumpa, dar e foarte economica.

| Denila123 a răspuns:

O centrala care sa fiarba apa in conducte

| PavelAndrei78 a răspuns:

Viessmann are centrale foarte bune si isi optimizeaza permanent modelele. Modelul mai nou, Vitoligno 150-S, are reglaj cu sonda lambda si nu mai e nevoie sa bagi doar lemne uscate. Are camera de incarcare mare si lemnul arde aproape complet, iese extrem de putina cenusa