| Deea_Andreea_1985_7Jem a întrebat:

Vreau sa comand si eu un răgaz de pe eMAG ca tot e Black Friday dar nu stiu dacă merge si pe butelie http://m.emag.ro/......DLMGMMBBM/ Il mai are cineva merge la butelie?

Răspuns Câştigător
| Intruder19 a răspuns:

Vine si cu duze pentru butelie pe care le poti monta.

| Deea_Andreea_1985_7Jem explică (pentru Intruder19):

Sigur?

| Deea_Andreea_1985_7Jem explică (pentru Deea_Andreea_1985_7Jem):

Si inca o nelamurire vad ceva de electric... cele 4 arzatoare(ochiurile de sus) merg tot pe gaz? Dau FUNDAAA

| mihai69 a răspuns (pentru Deea_Andreea_1985_7Jem):

Toate focurile (plită și cuptor) merg pe gaz.
Electricitatea e folosită la:
- aprindere ochiuri (NU și cuptor);
- bec pentru cuptor;
- motorul rotisorului.

| Deea_Andreea_1985_7Jem explică (pentru mihai69):

Deci merge la butelie

| Intruder19 a răspuns (pentru Deea_Andreea_1985_7Jem):

Orice aragaz merge si conectat direct la retea de gaz si pe butelie, doar schimbi niste duze in functie de ce ai tu.

| mihai69 a răspuns (pentru Deea_Andreea_1985_7Jem):

Desigur.