| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa cumpăr mobila de la cei din Lem's dar nu stiu sigur cum este calitatea mobilei? Cum sunt cei care montează mobila?

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

Am avut tangență cu ei. Au făcut treabă buna. Montajul l-au realizat îngrijit și au fost paroliști. Dacă m-ai întreba, ți i-aș recomanda.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

As vrea sa zic ca e destul de buna calitatea. Parintii mei au pus mobila in bucatarie de la Lem's... asta acum 8 ani. Si arata si azi ca noua fara nicio problema.

| minionforever2005 a răspuns:

Am mobila de la Lem's atât acasa, cât și la bunica si suntem foarte mulțumite de ea. Este durabilă și nu se zgaraie sau murdareste prea usor. Despre cei care montează nu pot sa spun nimic, pentru ca nu am apelat la ei, dar mobila e calitativă.