| florinuu a întrebat:

Vreau sa cumpar un apartament si nu sunt multumit de siteurile de imobiliare pe care le gasesc pentru ca sunt numai agenti care vand apartamente. Cum pot sa fac sa cumpar direct de la proprietar fara sa discut cu un agent de vanzari? Imi puteti recomanda niste site-uri? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| plicc a răspuns:

Eu am gasit un apartament de vanzare fara intermedierea unui agent de vanzari pe www.cyclonimobiliare.ro. Nu stiu daca toate sunt direct de la proprietari sau prin agenti dar poti sa incerci.

2 răspunsuri:
| AlexSalling a răspuns:

Pe olx.ro poti selecta ca vrei doar anunturi direct de la proprietar. Spre exemplu, si eu am un apartament al meu spre vanzare la Timisoara. Depinde la ce pret vrei sa-ti iei, cate camere.

| florinuu explică (pentru AlexSalling):

Pe OLX e plin de agenti care publica anunturi ca fiind proprietari de apartamente. II vezi repede daca te uiti ce au publicat inainte.