| iSpoat a întrebat:

Vreau sa imi fac un fel de Batcaverna. Nu are nici o legatura cu ce vreau sa fac, este doar un nume. Voiam sa va intreb cum imi pot face camera sa arate mai bine? Am cumparat niste leduri RGB, banda este de 5 metri. Am mai comandat de pe Ebay 50 de stickere random cu 2 dolari. Mai are cineva idei?

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Mai ai nevoie si de un circuit de alimentare-comanda pentru banda Led RGB, ce poate fi si programabila (pentru efecte) si chiar si cu telecomanda...

2 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Ce iti place tie pui in camera aia.

Eu unul vreau sa imi fac ceva de genul.

Iluminare RGB clar, un tv mare cu un sistem 5.1 home cinema, un pc watercooled montat direct intr-un birou iluminat rgb.

| Roxanacretu2 a răspuns:

Salut, iti recomand un tavan fals pe care il umpli cu niste benzi cu leduri si va arata bestial. Am si eu asa ceva in mancave-ul meu si mi se pare ca a iesit absolut genial. Gasesti zeci de modele pe internet, dar daca ar fi sa-ti recomand pe cineva poti incerca http://vipcasa.ro/