| Bil_Ovi_1986 a întrebat:

Vreau sa imi renovez apartamentul si vreau niste site cu pasi pe care trebuie sa ii fac in apartamentul meu

2 răspunsuri:
| madamme a răspuns:

E simplu! Gasesti un meserias, il aduci la fata locului si ii spui cam ce ai vrea sa faci, el iti spune ce materiale iti trebuiesc si cam cat te costa manopera. Iti faci apoi calculul la cat te costa materialele mergand la un supermarket specializat. Daca ai banii continui. Apoi daca tot ai renovat e bine sa iei si niste mobila noua.
Simplu, nu?