| Whdjxkckdkdfkc a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar un aspirator cu apa. si as vrea sa stiu daca pot aspira si si spala cu el. vreau sa spal parchetul si gresia, merge? si imi puteti spune un aspirator de henul asta sau o firma buna?

3 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Un aspirator cu apa nu este neaparat unul cu spalare. Majoritatea sunt doar cu filtrare prin apa.
Dar nu e nici o jmecherie cu spalarea, de fapt asta inseamna ca are un pulverizator (de obicei manual) care iti pulverizeaza un pic de solutie in fata periei.

| DumitruS a răspuns:

Unul din astea de aici ar trebui sa fie ok. Depinde si ce buget ai: http://bit.ly/2nf5VUu

| Whdjxkckdkdfkc explică (pentru DumitruS):

Mersi,daraceste aspiratoare si spala pe jos sau doar au apa? ptc sunt unele care au apa si spala pe jos so altele in care prafl pe care il aspiri se amesteca cu apa