| Monobrow a întrebat:

Vreau sa plantez flori in gradina bunicului. Dati-mi idei ce as putea pune. FUNDA :* :* :* :* :*

Răspuns Câştigător
| AleD a răspuns:

Lalele,trandafiri,panselute,orhideei,dalii,zambile,violete,flori de iliac,lacramioare,gura leului,gladiole,crini,irisi, gladiole, etcwinking

4 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy uite ce flori imi plac si ce am eu in gradina
lalele, trandafiri, crini, zambile, margaritare, crizanteme, si calalove strucklove strucklove strucklove struck

| Monobrow explică:

Nu stiu. eu am cautat pe google si sunt chestii de mancare. poze?

| chocolate_1698 a răspuns:

Ai putea planta niste fundulite. stiu, o sa zici ca fac misto de tine, dar chiar exista. pana acum o saptamana. nici eu nu stiam de ele, dar mia povestit o prietena si nu regret ca am ascultat-o. tot ce trebuie sa faci e sa pui niste samburi de struguri intr-un pamant fffffff uscat

| Happy_1550 a răspuns:

Trandafiri, panselute sau lalele. Sfat florile preferate ale bunicului.