| Myku a întrebat:

Vreau si eu statusuri cat mai multe de prietenie adevarata funda

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
| Nymphetamine a răspuns:

Cauta pe Google.straight face

| ionukutza a răspuns:

prieteniii...sadcryingsad...(asa mi s-a intamplat mie)crying((crying

caut dar nu stiu ce, vreau sa vorbesc dar nu stiu cu cine, un cuv

| Carliita a răspuns:

Google:d

| BuBUu33 a răspuns:

Ea mi-a ridicat mereuu moralul cand eram la pamant. Sh mi-a aratat de fiecare data cine sunt.
Prietenia înseamnă un suflet în două trupuri.
Un prieten adevarat e greu de gasit, si mai greu de parasit si imposibil de uitat
etccc.

| BuBUu33 a răspuns:

Ea mi-a ridicat mereuu moralul cand eram la pamant. Sh mi-a aratat de fiecare data cine sunt.
Prietenia înseamnă un suflet în două trupuri.
Un prieten adevarat e greu de gasit, si mai greu de parasit si imposibil de uitat
Prietenul adevarat, nu-ti intinde mana pentru o zi, ci pentru totdeauna.