| Manumescr a întrebat:

Vreau si un cățeluș, dar părinții mei nu vor sa îmi ia! Ce pot face sa îmi ia si mie un cățeluș?

3 răspunsuri:
| Arii2 a răspuns:

Sa ii rogi happy Mami Tati luati-mi si mie un catelus, promit ca o sa am grija de el! Insista si pana la urma ii vei convinge happy

| CarmenElenaa a răspuns:

Apari direct cu animalul acasa si nu o sa il dea afara si nici pe tine.

| lavinia000023 a răspuns:

Nu cred ca iti doresti pentru ca face pe jos, iti va lua lucrurile, vei mirosi a caine si nu cred ca t-ai dori sa dormi in mizerie de caine si in plus sunt microbi pe care ii lasa odata defecand pe care ii poti lua prin simplul aer respirat