| EVLOGHIA a întrebat:

Ajută și tu un îngeraș care a fost diagnosticat cu Sindromul Blackfan-Diamond (DBA)!
Este vorba de Tudor Daniel Filip, alintat „Bibi". Sunt sigură că foarte mulți dintre voi au văzut reclama de pe Prima Tv, o reclamă impresionantă care îți provoacă lacrimi pe care nu le poți controla.
Puteți dona în contul tatălui său,
CNP 1660903133678
IBAN RON: RO24 BTRL 0140 1201 N396 55XX
BANCA TRANSILVANIA, Agenţia MANGALIA, ROMÂNIA, sau în contul asociației care îl susține pe Tudor :
Titular Cont: ASOCIATIA ROTARY INTL MANGALIA
CUI: 15037261
IBAN RON: RO40BTRL01401205702228XX
IBAN EUR: RO86BTRL01404205702228XX
BANCA TRANSILVANIA, Agenţia MANGALIA, ROMÂNIA
SWIFT Code: BTRLRO22
Vă rugăm să precizaţi la descriere plata:"donaţie pentru Tudor-Daniel FILIP".
Datele au fost copiate de aici : http://www.primatv.ro/stiri-focus/dana-nalbaru-spune-sto p-indiferentei.html
Haideți cu toții să demonstrăm că ne pasă de bietul Bibi și de părinții acestuia!
Cei care sunt minori, ori nu au posibilități financiare, îl pot ajuta măcar cu o rugăciune spusă din inimă.

44 răspunsuri:
| Your5angel a răspuns:

Sincer, cred ca nu trebuie sa va bateti joc, eu cred, reclame cu Bibi sunt in tot internetul, sincer am plans pentru Bibi, insa el e un copil puternic special si incurajat de tot TPU-ul! Noi il iubim si nu uitam fiintele care au nevoie de ajutor! Am donat 10 euro, cu putin si din mana in mana se va face baiatul bine! Trebuie doar sa credem, si sa ne rugam!

| Just4Joker a răspuns:

Pai si ce problema are?
E facut din diamante sau ce? laughing

| HighByTheBeach a răspuns (pentru Just4Joker):

Sarmanul copil moare, iar tu iti bati joc de el. Daca ai fi tu in locul lui si cineva ar zicece ai scris tu cum te-ai simti?

| Biancaloveya a răspuns:

Si pe mine ma cheama bibi am donat 10 milioane deoarece am situatia finacinara foarte buna love struck\

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Adică il doare n cur de restul lumii.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Hoților bine vă zice Vadim, si Becalii zdrențele dracu, hahalerelor.

| Zizzou a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Va... idiotule, n-am cuvinte, n-am cum sa iti zic. Tampit poate. Ori iti stergi contul' ori mai du-te la naiba. Deci tu vi cu raspunsuri inutile si tampenii? Ce oameni inculti sunt pe Pamant... Mai mananca putin si fa si tu 10 ani, dupa aceea mai povestim. Daca nici pentru atata nu ai da un ban du-te cumpara baloane si joacate

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Zizzou):

Bună seara sincer nu stiu de ce trebuie să i mi vorbiti asa, si cu ce v am deranjat, mă cunoaste ti?

| HighByTheBeach a răspuns:

Fara injuraturi la asa stire nu puteti?

| Almssy a răspuns:

Saracul... eu o sa ma rog, am 13 ani.

| ChrissD a răspuns:

Cred ca voi dona mai tarziu.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru ChrissD):

După ce te ca..........ci

| NesquikDuoSpecial a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Sunt Adina, Cristi! Parca erai o persoana educata! Sunt dezamagita!

Răspuns utilizator avertizat
| AntonyoBoss a răspuns:

Sa fie-n bafta ta pretenas

Răspuns utilizator avertizat
| BountyWG a răspuns:

Eu si Evilonghia suntem parteneri. Puteti dona si altfel.Pt detalii ad la mastergame489@yahoo.com

Răspuns utilizator avertizat
| April27 a răspuns:

BIBIIII il stiu e atat de dragutttt ma rog pentru el, ca nu pot trimite am doar 10 ani

| DolsePapusik a răspuns:

Am donat demult!

| Mâncărici a răspuns:

Imi pare sincer rau pentru el. Am sa incerc sa donez cat de mult pot!

| Zizzou a răspuns:

Adevarat chiar maine donez, astept cativa retarzi sa spuna ca e minciuna sau din astea

| IuliiMarie a răspuns:

Am donat 1 milion deoarece iubesc copilasii mai ales bebelusii nu ma intereseaza funda, eu sunt o persoana credincioasa

| Şpriţ a răspuns (pentru IuliiMarie):

1 Milion?

esti nebuna rau big grin

| DannaK a răspuns:

Din pacate, Bibi nu mai este printre noi... s-a dus printre ingeri in luna lui august asa ca orice cuvant e de prisos...

Răspuns utilizator avertizat
| Ionutza2012 a răspuns:

I-mi pare sincer rau pentru el! As dona din toata inima, dar am 12 ani. Mi-au dat lacrimile cand am vazut reclama. Eu ma rugam oricum pentru el. Sper sa se gaseasca cineva sa il ajute si sa il salveze! Si va mai rog, cand e vorba de asta ati putea sa va abtineti de la injuraturi si glume proaste.

| cacababa a răspuns:

O sa donez CAT POT IUBESC COPIII!
Insa urasc bebelusi o sa fac tot ce pot.

| paulici09 a răspuns:

Am donat... 10 euro pentru el

| scienceftw a răspuns:

Saracul copil, el moare si tu le spui oamenilor sa se roage? :O straight face

| RobinWalker a răspuns:

Buna!
Nu pot sa donez bani pentru ca nu am inca 18 ani dar am sa ma rog pentru Bibi! Imi doresc sa se faca bine!

| Hackz0r a răspuns:

Imi voi informa parintii sa poata dona..si ceilalti cu carduri.

| Lyanna a răspuns:

Eu n-am vzt reclamatongue

| iurikas4 a răspuns:

:S

| JojoMik a răspuns:

Saracul de el sad sad crying as dona dar am doar 10 ani sad Sper sa se faca bine.