| mariutsa1234567890a a întrebat:

Cum ar fi sa vina in viata ta o zi si sa afli ca ai o boala, dar nu una obisnuita.
Ce ai face`?!
El este un tanar pentru care nimic nu mai pare imposibil. viata ii este un spectacol, o drama, iar el este actorul care este obligat sa interpreteze rolul, desi nu si-a dorit niciodata asta. Are o boala care cere bani..multi bani..Noi impreuna, putem schimba viata unui om, ii putem readuce zambetul pe buze si ii putem oferi sansa la viata, sansa la noi amintiri.
Haideti impreuna sa donam pentru ca Alexandru..sa traiasca. noi suntem oamenii acestui pamant. suntem inruditi cu el..haideti sa facem impreuna o fapta buna..sa-l ajutam pe acest tanar.
Doneaza pentru Alexandru. nu se stie cum va fi ziua de maine pentru tine.

http://www.youtube.com/watch?v=cZ64eSsyiNI
Scuze de categorie :|

Răspuns Câştigător
| Wenx a răspuns:

sad imi pare extrem de rau pentru el (
fii puternic pentru cei dragi Alex
o sa vie soare si pe strazile tale
Dumnezeu are grija de toti (
mariutsa dragut din partea ta ca ai postat asta sa afle mai multe persoane, sal poata ajuta.((

| RAY a răspuns (pentru Wenx):

Daca dumnezeu are grija de ce ea dat boala?

25 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din păcate exista multi copii la fel ca el!sad

Răspuns utilizator avertizat
| CrazyTeenager a răspuns:

Multa forta si putere de caracter, sper sa treci peste greutati.

| pisicutzamik a răspuns:

Chiar imi pare rau pentru alexandru, nimeni nu merita asa ceva, dar daca nu am posbilitate sa-l ajut financiar macar aici pe site moral, sa aiba grija de el si sa aiba credinta in dumnezeu, ca intr-o zi se va gasi multi oamneni cu suflet sa-l ajute!sad

| kiv1990 a răspuns:

E foarte groaznic, trebuie sa-l ajutam

| AngelHugz a răspuns:

Imi pare rau pentru el. Sper sa isi revina cat mai curand. Mult noroc, Alex!

Răspuns utilizator avertizat
| Isabella95 a răspuns:

Imi pare extrem de rau, o sa-l ajut cu rugaciuni!

Răspuns utilizator avertizat
| summergirl25 a răspuns:

Imi pare rau pentru Alexandru, dar din pacate nu pot face nimic, am doar 11 ani.

| NoOrdinaryHuman a răspuns:

Hai sa fim seriosi, cunosc oameni care s-au vindecat de cancer fara nimic altceva decat puterea propriei fiinte.Si eu am reusit sa trec peste o perioada indelungata de hemoragie severa prin capacitatea de a ma controla, eu numai cred in boli.

| Iulian922 a răspuns:

Trebuie sa fie puternic si sa nu se d-ea batut niciodata.

| Julyanne a răspuns:

Nu-ti cere scuze, categoria e corecta.As vrea sa stiu cum pot dona.

| madalinutza20 a răspuns:

Imi pare extrem de rau pentru el si il voi ajuta cum pot :*

| rotwath123 a răspuns:

Tot GHI e cu tine Terion sa fie cu tine

| Ciklone_Adelina_1980 a răspuns:

Daca ne puteti spune de ce viata e asa cruda cu el? este ceva greu dardaca vad eu bine el e din republica moldova nu de la noi cel mai bine ar fi noi sa ne ajutam romanii nostri

| Soniix a răspuns (pentru Ciklone_Adelina_1980):

Si ce-i daca ii din moldova? roman ii si el straight face pe bune, tu numai romani ai ajuta?

| Hackz0r a răspuns:

Mariutsa te respect pentru ca ai pus acest articol..eu nu il pot ajuta material dar ma voi ruga pentru el.

| Andreiii45 a răspuns:

Denitpu care a raspuns la aceasta intrebare e o...

| Noris14 a răspuns:

Daca as fii in locul lui nu mi-ar mai pasa de nimic si as face tot ce am vrut sa fac toata viata si nu as asculta de nimeni.

| DenyTPU a răspuns:

Offf... draga mea laughing

| mariutsa1234567890a explică (pentru DenyTPU):

Care-i partea amuzanta?

| AlesiaMaria a răspuns:

E naspa pentru boala ta. imi pare rau

Incearca sa uiti de ea si sa te gandesti la lucrurile frumoase funda daca i-am fost de ajutor

| ValyoValentyno a răspuns:

Daca as putea sa ajut...