| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa o gasesc si eu pe sora Aurei Ion, pe Lucretia? Ce adresa de Facebook are? Si cina ma poate ajuta sa iau legatura cu ea? Astept raspuns ori aici ori pe pagina mea de Facebook Marryya Ellenna. Fotografia mea de Profil este o fotografie cu Aurra. Va multumesc!

7 răspunsuri:
| Daalalifnuunalif a răspuns:

Buna, poti cauta la lista lor de prieteni, si cu siguranta ii vei gasi prin cineva. Bafta!

| PreaTareღ a răspuns:

Http://www.evz.ro/detalii/stiri/sora-aurei-ion-1080205.html

Dragut din partea ta sa faci un gest frumos

| Albnegru10 a răspuns:

Foarte frumos din parte ta daca vrei sa faci ceva dragut.

| Stefy_Stefania_2000 a răspuns:

Http://www.evz.ro/detalii/stiri/sora-aurei-ion-1080205.html. Foarte frumos din parte ta daca vrei sa faci ceva dragut.

| Andreea90000 a răspuns:

Drăguț gest.