| anonim_4396 a întrebat:

De ce imi sterg mie-ntrebarile ultra inteligente dar nu ii sterg fetelor ce intreaba daca dupa ce s-au mas. turbat cu spray-ul, sunt gravide?

15 răspunsuri:
| zăGhost a răspuns:

Poate nu sunt atat de inteligente pe cat crezi.

| Violleta2022 a răspuns:

Pentru ca intrebarile tale "ultra inteligenete" nu sunt in conformitate cu regulamentul de folosire al acestui site!
Pune mana si citeste ce nu ai voie pe TPU, ca sa stii data viitoare, ce sa nu intrebi:

Pune mousul pe intrebarea nr. 40 si ti se va deschide un sertar cu toate raspunsurile, in linkul de mai jos. Citeste-le!
https://www.tpu.ro/intrebari-frecvente

| anonim_4396 explică (pentru Violleta2022):

Mi se sterg pentru ca staff-ul TPU este unul tfl-ist.

| Violleta2022 a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca nu te ajuta capul sa intelegi ce ai voie sa postezi si ce nu, de aceea ti se sterg intrebarile, sau raspunsurile fara logica (sens).

| anonim_4396 explică (pentru Violleta2022):

Mi se sterg pentru ca utilizatorii TPU ce raspund la intrebari, nu au aceleasi origini ca si oamenii de pe Quora, de exemplu.
Compara raspunsurile la o intrebare aleatorie de pe Quora si dupa de pe TPU.
E ca atunci cand merg intr-o fabrica unde muncesc necalificati si m-astept sa pot discuta lucruri ce presupun inteligenta.

| Violleta2022 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu mai despica firul in patru, ca nu merge nimeni pe Quora sa intrebe acolo si apoi sa intrebe aici.
Pune intrebari pertinente si vei vedea ca Adminul nu-ti mai sterge intrebarile!

| LPCTSTR a răspuns:

Când ai pus tu astfel de întrebări?
Cea legată de internet și jocuri ți se pare "ultra inteligentă", dar cea cu infectul și legătura sa strânsă de Dumnezeu?
Cred că deviezi puțin cam mult spunând "inteligente" și în fața lui, "ultra".

| anonim_4396 explică (pentru LPCTSTR):

Nu vorbesc cu, cainii.

| LPCTSTR a răspuns (pentru anonim_4396):

Ligic, tu percepi adevărul printr-o câinească.
Și ce-i faci câinelui ca să nu mai spună adevărul? Îi spui că nu vorbești câineasca...

| Sn4k3 a răspuns:

Ai uitat ghilimelele la ''ultra inteligente''.

| Ionut58282856 a răspuns:

Depinde. Zi un exemplu.

| Ionut58282856 a răspuns:

Eu am patit sa imi stearga cod scris in limbajul de programare c++ dar dupa ce am iesit de la intrebarea ta am vazut ca unul a pus un link si il pot raporta daca vreau. A zis cineva ca a fost sters ca ..aaa..sa il numesc robot cu inteligenta artificiala, adica comenzile. Ca cica cod-ul meu era considerat link. Avea >=+{}cout si etc elemente si a ramar decat "cout" si " while()"

| gabriielaaa a răspuns:

Si întrebarea asta de ce nu ți-a sters-o ca e eclipsă de inteligenta ce e.

| NintendoHackers a răspuns:

Eu chiar cred ca tu doar le consideri inteligente, nu inseamna neaparat ca si sunt. Ai grija la limbajhee hee

| Ionut58282856 a răspuns (pentru NintendoHackers):

Pai chiar asta exista pe TPU, omule. Iar daca ii zici atentie la limbaj ai tu grija la cenzura inutila. Asta e adevarul. Chiar exista astea pe TPU si sunt amuzante ideile. (Pentru mine )