| Chocolate a întrebat:

Doneaza 2 euro prin sms la 858 pentru infiintarea unui departament de cardiochirurgie la spitalul Marie Curie din Bucuresti, vrei sa ajuti copii bolnavi de inima?

38 răspunsuri:
| Cryssy a răspuns:

Am donat si eu...intr-o zi... dar acum vreo luna si ceva...

| ing. a răspuns:

In afara de aceste sms`uri, la farmaciile Sensi Blu, se gasesc inimioare care costa cate 5 lei. Eu si colegele mele am luat deja. Banii ajung la spitalul Marie Curie

| nonni a răspuns:

Din cate stiu numarul de 858 nu mai functioneaza din data de 15 iulie.

"Dupa 15 iulie 2009 numarul 858 nu va mai fi valabil pentru donatii prin SMS, ne-am bucura sa ne ajutati in continuare donand online sau prin transfer intr-unul din conturile noastre - detalii aici."--->
http://www.inimacopiilor.ro/campanie/jurnal/?cat=-43

| Chuck a răspuns:

Nu merge din pacate.

| danutzzz1992 a răspuns:

Eu am trimis acum vreo luna jumate!

| DJRapT0r a răspuns:

Am dat 427 de euro. Funda?

| Bianca555 a răspuns (pentru DJRapT0r):

Da... si eu am dat 250.000 euro

| anonim24 a răspuns:

Eu stau in strainatate si am posibilitatea sa donezdar nu pot pentru ca noi cei de afara nu avem un numar de sms sa mearga.de ce?

| Dootzy a răspuns:

Eu vreau, dar nici nu am telefon sa dau SMS si nici nu am atatia bani!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau, mai ales de inima, dar cum?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa ii ajute bunul Dumnezeu sa reuseasca sa termine departmaentul, sa stranga destui bani.Va dati seama cati copii ar suferi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E deja infiintat.

| tpuforyou a răspuns:

Am donat, si o sa mai donez!
Banii care ai dadeam pe tigari i>am donat la 858!

| Mădălllinna a răspuns:

Da!

| tlaura a răspuns:

Vreau! 1

| Uratu140 a răspuns:

O sa donez

| elizabeth a răspuns:

Da da da

| Dizzyz a răspuns:

Nu ma lasa parintii dar as dona!

Răspuns utilizator avertizat
| YahooMail a răspuns:

Nu

| JansonLupu a răspuns:

Ma inchipui numai copii bolnavi de inima veti ajuta

Răspuns utilizator avertizat
| CiprianFreeLife a răspuns:

Am donat 2 euro happy

| salajeanul a răspuns:

Urasc copii!
si de aia nu donez nimic!

| Cosmin4Fan a răspuns (pentru salajeanul):

Du-te in **** mea de jogodie sa te duci la mata in ****!

| Alexandra444 a răspuns (pentru salajeanul):

Cum sa urasti opii? TRADATOAREOO!

| chocolate3755 a răspuns:

Ma bucur ca oamenii mai au inima happy

| AndreeaSorina2000 a răspuns:

Eu am dat 600 euro

| ZuZu_5648 a răspuns:

donam donam dar nu cu sutele de euro si pana la urma cine naiba mai da pe vremea asta bani pentru altcineva in afara de propriul copil? pana la urma eu nu as da bani decat pentru sotia si copilul meu. pe timpul asta pe nimeni nu il intereseaza ce face ala de alaturi sau ala din spital sau din Africa sau de nu stiu unde. Deci cam asa este

| metalman a răspuns:

Kkkkkkk

| jokerul100 a răspuns:

Pai nu cred ca trebuia sa o pui la Trivia/Amuzante ca nu cred ca este amuzant sa ajuti copii bolnavi din inima

| xplodexMen a răspuns:

NUp

| xplodexMen a răspuns:

Daaalaughing