| Chocolate a întrebat:

Doneaza 2 euro prin sms la 858 pentru infiintarea unui departament de cardiochirurgie la spitalul Marie Curie din Bucuresti, vrei sa ajuti copii bolnavi de inima?

38 răspunsuri:
| Angels a răspuns:

Desigur ca vreau, dupa ce scriu raspunsul acesta o sa donezhappy

| QeUz a răspuns:

Eu am fost operat la marie curie de scolioza la profesorul gheorghe burnei

| Simion_Laurentiu_1992 a răspuns:

Cum sa dau?

| 2002alexandralady a răspuns:

Da si eu am donat si culmea si eu am ajuns acolohappy.

| AnDyy_2311 a răspuns:

Am trimis! Zice asa : Fundatia "Mereu Aproape" impreuna cu Vodafone va multumeste pentru ajutorul financiar acordat in campania VREAU SA AJUT. O fundita te rog, nu am facut-o pentru o fundita ci pentru o cauza nobila! Merci ca m-ai ajutat sa ajut pe cineva!