| RorySan a întrebat:

A vazut cine acest anime?

cum vi se pare

Mahou Sensou

4 răspunsuri:
| Sakura13574 a răspuns:

Da...l-am vazut acum mai mult timp.Nu prea mi-a placut.E cam naspa, dupa parerea mea.

| Vandal a răspuns:

Mie unul mi-a placut, adica l-am urmarit cu placere, mai am anime-uri care le urmaresc doar pentru ca nu vreau sa le abandonez. Finalul este putin mai ciudat, dar in rest este destul de fain. Ti-l recomand! xD

| RorySan explică (pentru Vandal):

Mersi ai cont pe my anime list?

| Vandal a răspuns (pentru RorySan):

Da. Scuze ca ti-am raspuns asa de tarziu :))) Am uitat sa intru pe TPU, abia acum mi-am amintit.
http://myanimelist.net/animelist/iFrozenWolf
Nu am puse toate anime-urile aici, pentru ca am cam uitat ce am vazut :))) Intr-adevar sunt marea parte aici, dar nu sunt toate.