| TempestUV a întrebat:

Aceasta intrebare este adresata fanilor Fairy tail.
Credeti ca va aparea un nou sezon cu Fairy tail?

Răspuns Câştigător
| ryuu a răspuns:

Hey. Nu cred, sunt sigur va fi o noua serie. Deoarece am raspuns la aceasta intrebare de "n" ori.
Plus am pus si un anunt aici pe TPU, ca in primavara 2014, "Fairy Tail" ne va face o surpriza.
Un mic sfat, alta data cauta raspunsul aici pe TPU. Deoarece sunt sanse ca intrebarea sa mai fie postata. Iar daca este despre anime-uri, sunt sigur ca o sa gasesti raspunsul (aici ma incadrez).winking

| TempestUV explică (pentru ryuu):

Mersi de sfat.Asa o sa fac.Sa nu uit, mersi de informatie.

| ryuu a răspuns (pentru TempestUV):

Ma bucur ca te-am ajutat!winking

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Eu cel putin nu cred.

| neca a răspuns:

Da, am impresia ca sa si anuntat un sezon 2 doar ca nu se stie data premieri