| CrezyyKiller a întrebat:

Ajutor...
Am vizionat de mult timp un desen animat ceva gen ca bakugan insa nu mai stiu absolut nimic despre el, singura imagine este cu o fata care a intrat in depresie si incerca tot posibilul sa salveze o (creatura) cu corp de om si cap de leu sau tigru care s-a sacrificat sa salveze un baiat...
Va rog ajutati-ma, iar eu va ofer funda+ va raspund la 3 intrebari grele sau va ajut in legatura cu aplicatii de optimizat, securitate foarte mare, personalizat toate full si stock foarte bun pentru editare foto-video in jur la 130GB.
Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| aumih16 a răspuns:

Nu pot sa te ajut! iar daca e bakugan! habar nu am! cauta si tu! eu la astea nu ma uitam bakugan sau cum ii zice spune! mi s-a parut mai interesant beyblade sau chiar pokemon! ca digimon mai putin!

| Gabii04 a răspuns:

Pe ce post era acest desen sau îți amintești altceva din el...sau cum arăta fata?