| anonim_4396 a întrebat:

Al doilea meu comic;)
http://i.imgur.com/Jrd4f.jpg

Răspuns Câştigător
| ILoveMyBed a răspuns:

*Sta si se uita, apoi pleaca, se duce la fratesu, si il intreaba daca are cont pe TPU, Frasu sare din scaun si------------* * se intoarce cu hainele rupte * Nu mai intrebi niciodata un jucator de cauter-strike despre ceva ce nu stie,

6 răspunsuri:
| NoChanceForUs a răspuns:

E patetic.

| AnneBre a răspuns:

Cam sec.

| Bitzy a răspuns (pentru AnneBre):

Da stiu...Dar e al2 comicstraight face
Ce te-ar surprinde intr-un comic? Poate fac ceva pe placul tauwinking

| lalalalallll a răspuns:

In al III-lea comic (daca se poate) vreau sa fiu "vampira" si le sug sangele tuturor gay-lor de pe acest site devil...

Apoi intru in coma la spital -_-

| blueangel99 a răspuns:

Hm...Bun happy

Te rugam sa verifici enuntul pe care l-ai scris si sa elimini majusculele care nu sunt necesare! Iti reamintim ca majuscula (litera mare), nu se foloseste decat pentru prima litera din propozitie, pentru numele proprii si acronime (de ex.: ONU, CFR, UEFA).

Enunturile scrise numai cu litere mari sunt deranjante, inestetice si mai putin lizibile, asa ca am aprecia daca ai folosi majuscula numai atunci cand este cazul!

Echipa TPU.ro si ceilalti utilizatori iti multumesc!

| Fiction a răspuns:

E dragut, dar nu prea e amuzant.Nu vreau sa par ca te critic, scuza-ma daca pare asa. Apropo, incearca sa lucrezi "de mana"; adica sa nu folosesti forme geometrice.