| LaughOutLoud a întrebat:

Am facut un comic nu stiu daca e foarte reusit dar sper sa va placa macar amuzamentul...si da stiu ca ideea e suflata dar o sa fie mai misto.
http://i.imgur.com/TNL8s.jpg. Funda pentru raspunsul cel mai sincer si dragut raspuns.

7 răspunsuri:
| Trinitas a răspuns:

Pana acum, teoretic ne-am dus in Japonia, Grecia, plaja exotica, Turcia, America etc. Practic stam si belim ochii la comicuri plagiate.

| crismany a răspuns:

Pentru inceput merge dar incearca sa te straduiesti un pic mai mult la partea a 2-a poate cine stie iti iese mai bine

| CrimiNNaLBoy a răspuns:

Mhh nu stiu, comicul nu e cine stie ce dar mai trebuie lucrat la el. Succes in continuare

| LaughOutLoud explică:

Multumesc

| LaughOutLoud explică:

Nu ma mai stradui dupa toate sfaturile am sa ma reinventez si voi face un comic numai cu ideile mele

| KisaTheCute a răspuns:

Heyo!

Te rog sa nu te superi, dar nu prea are noima, sincer. Nu prea am inteles faza cu saritul din avion si nici cu baiatul care apoi a fost turtit pe plaja [? ].

Totusi, imi place mult uned ai plasat personaje si, daca o sa muncesti putin mai mult la poveste, o sa devina una foarte buna!

Pa, pa!

| Ge0rgika a răspuns:

Deci iti spun foarte sincer ca eu una m`am cam saturat de toate comicurile legate de plecare in excursierolling eyes
Nu ai mai gasit nici o idee?big grin