| PetrusEmanuelMihai a întrebat:

Am vazut pe Youtube scrisul mare CARTOON NETWORK ii desenul Looney Tunes care e Porky Pigs? Pe mine ma deruta care e din cei 2? Daca va uitati la aceasta poza care v-o trimit veti vedea 2 porci nu 1. https://scontent.fomr1-1.fna.fbcdn.net/......8391_n.jpg

5 răspunsuri:
| RoyalSovereign a răspuns:

Salut,

Probabil este vorba despre o versiune în care sunt prezentate personajele în etapa copilăriei. Nu doar Porky e „dublat" acolo, ci și Bugs, Daffy, Coiotul etc.

Un alt exemplu similar este „Tom și Jerry în copilărie" care difuza pe Boomerang, dacă nu greșesesc.

| PetrusEmanuelMihai explică (pentru RoyalSovereign):

Auzi spune-mi te rog daca stii sau daca mai stii desenul ala animat cum se numeste unde este o fata cam de 13 - 14 cam asa par negru lung cu o suvita roz ce are un frate mai mic. La intr-o arara ca se impiedica si cade jos langa ea si el rade aa mai e un caine mic gri spre alb sau invers si cei 3 salveaza lumea. Le-am apucat foarte putin si nu mai stiu...

| RoyalSovereign a răspuns (pentru PetrusEmanuelMihai):

Neaţa,

Am încercat să-mi amintesc, am căutat în poze și liste, dar n-am găsit nimic care se potrivește cu descrierea.

Regret.

| PetrusEmanuelMihai explică (pentru RoyalSovereign):

Salut uite referitor la Looney Tunes vezi ceeace ziceam nu cred ca sunt din copilarie cand erau mici sunt 2 porci tind sa cred ca 1 din ei are treaba cu iepurele de tot vroia sa-l impuste 2 lea e cu ratoiu. https://www.youtube.com/watch?v=zkDuhHaSmGw

| Ka0ru a răspuns (pentru PetrusEmanuelMihai):

Cred că e Juniper Lee