| Okami23 a întrebat:

Anime-ul fairy tail merita vazut?
spuneti-mi cu cuvintele voastre (nu copy paste) cu ce e si ce v-a placut.
arigato

Răspuns Câştigător
| Lush99 a răspuns:

Da. Merita vazut. Sunt la zi cu episoadele. Desi nu e neaparat romance dar e foarte amuzant. E vorba despre o fata Lucy care vrea sa intra in Fairy Tail - o ghilda de magicieni celebra. In Fairy Tail prietenii [camarazii] sunt cei mai importanti.
Si nu e cu magie cu zane, hocus-pocus, si alte chestii de copii mici. E mult mai complex. Cu dragoni slayeri, chei stelare.
Eu te sfatuiesc sa te uiti. Caracterele sunt desenate foarte frumos. Si acum, in ultimele episoade, se pare ca se leaga ceva romance. love struck.
Sper sa-ti fi fost de ajutor. Daca mai ai intrebari, sa imi spui ^^.

| Okami23 explică (pentru Lush99):

Multumesc de raspuns

10 răspunsuri:
| irbis a răspuns:

DA! Ti-as putea spune destule, dar cel mai simplu e sa te uiti chiar tu si sa decizi daca merita (nu-ti trebuie mai mult de un episod pentru asta si nu o sa te mai opresti)

| Okami23 explică (pentru irbis):

Ai avut dreptate ca nu o sa ma mai opresc

| irbis a răspuns (pentru Okami23):

I've been there too.

| Andyᵗᵐ a răspuns:

Da merita, si sunt putine episoade.Cam in jur de 24

| Okami23 explică (pentru Andyᵗᵐ):

Doar atatea? ma voi uita sigur

| 크리스티나kristinikaaクリスティーナ a răspuns:

Merita, uita-te si digur nu vei fi dezamagit tonguetongue

| Okami23 explică (pentru 크리스티나kristinikaaクリスティーナ):

Cate episoade are? ca pe anime. kage sunt 13 si pe altele 150

| 크리스티나kristinikaaクリスティーナ a răspuns (pentru Okami23):

Fairy tail este un anime ongoing, in momentul de fata are 163 sau 164 nu mai stiu sigur. asa ca uitate si sigur o sa iti placa, pentru mine a fost foarte amuzant si plin de actiune, merita 100%

| mirelutza21 a răspuns:

Iti garantez ca daca ti-a placut Naruto si Naruto Shippuden, atunci sigur iti va placea si Fairy Tail.Este un personaj pe nume Gray,care e o combinatie intre Naruto si Sasuke(tip glumet si cool) si sunt multe scene comice,deci e comedie, actiune, drama, putina dragoste(gen Naruto laughing, adica mai deloc.laughing ) si nu te vei plictisi vizionandu-l, mai ales ca are o grafica excelentawinking