| anonim_4396 a întrebat:

Animeuri cu batai sau nina sau samurai? Am vazut Naruto si Dragon ball z.

6 răspunsuri:
| danysasuke7 a răspuns:

Ma asteptam sa vrei ceva de dragoste dar esti imprevizibila Katy vezi daca-ti place Afro Samurai e mai sangeros dar merge https://www.youtube.com/watch?v=-boAIyfjv2Q iar afro samurai https://www.youtube.com/watch?v=EyihTHHg2i0 filmul

| Asami a răspuns:

Pai ceva batai sunt in 11Eyes, Yu Yu Hakusho, Inuyasha, Bleach, Sword Art Online, Angel Beats, Full Metal Alchemist, Full Metal Panic, si daca mai vrei pot continua ^^

| Ashadow a răspuns:

Hakuouki.

| Zoki a răspuns:

Eu cu batai am vazut One Piece, Full Metal Alchemist, Bleach (asta e doar batai) cred ca daca ai vrea sa te uiti macar la unul din ele ti-ar trebui destul de mult timp happy Eu la Bleach m-am uitat 3 luni happy

| Miauti a răspuns:

Iti recomand cele mai interesante animeuri.

009-1 Special
Crying Freeman (OAV)
Examurai Sengoku
King of Fighters: Another Day
Hokuto no Ken (clasic)
Ichi The Killer: Episode 0 (oav violent)
Ninja Scroll
Katanagatari
Miyamoto Musashi: Souken ni Haseru Yume
Shootfighter Tekken
Shura no Toki
Souten no Ken (clasic)
Tenjou Tenge + Tenjou Tenge: The Ultimate Fight

Oricum majoritatea din voi nu cred ca au auzit de ele.

Spor la vizionat

| Zoey112 a răspuns:

Fairy tail
yu yu hakusho
rave
avatar the last aibender
avatar the legend of korra
sao
astea is cu batai si chestii de genu