| floryn91_9701 a întrebat:

Are ceva daca mananc intruna in casa si ma sterg pe paturi si nu fac niciodata curat(((((?

7 răspunsuri:
| MadnessCaffe a răspuns:

Asta e un troll. nu ii mai dati atentie.

Floryn91 poti sa mananci si c*c*t.Nu are nimic.

| Andreutsa25 a răspuns:

Nu are nimic, doar ca la un moment dat nu o sa te mai poti misca din gunoaie si o sa inceapa s-a cam miroasa urat laughing
Dar de ce faci gestul asta? Parintii tai ce parere au? Si ei fac la fel?

| Annd a răspuns:

Super tare bro'!

| DarkWerewolf13 a răspuns:

Sigur ca n-are nimic.dar gandeste-te ca mama ta te va pune sa faci curat in urma ta.credema stiu ce spun

Răspuns utilizator avertizat
| DiamondEyes a răspuns:

Buhaiule!

| loredana_7444 a răspuns:

Are. pentru ca trebuie sa te gandesti ca nu esti un animal. esti o fiinta umana.si ai capacitatea de a strange in urma ta. si la faza ca nu faci niciodata curat. macar pastreaza daca nu faci tu curat. parintii tai o sa aprecieze. happy