| Nyya a întrebat:

As dori un anime in care o fata si un baiat sunt un fel de adversari la inceput(sa se urasca putin macar fata pe baiat dar baiatul sa o placa) dar dupa sa ajunga sa se indragostasca

3 răspunsuri:
| Mayhem666 a răspuns:

Btooom este asa cum spui tu, dar nu la inceput, ci doar dupa ce fata se intalneste prima oara cu baiatul. Toradora mai este asa. MM! mai este de asemenea asa cum ai cerut tu. Nisekoi cred ca este cel mai cunoscut pentru asta si mai e si fain. Ookami Shoujo to Kuro Ouji este de asemenea asa cum ai cerut. Zero no Tsukaima este la fel, si mai este si extrem de amuzant, te asigur ca o sa razi de fiecare data cand fata cu parul roz se enerveaza pe baiatul pe care ea il considera servitorul ei si incepe sa ii spuna : "kono inu, hentai inu, baka inu" si apoi il ia la bataie.
Sper ca raspunsul meu ti-a fost de folos!

| Devilgrim a răspuns:

Berserk
Dungeon ni Deai wo Motomeru no wa Machigatteiru Darou ca
Maoyuu Maou Yuusha
Sword Art Online
Zero no Tsukaima
Dansai Bunri no Crime Edge
Mahouka Koukou no Rettousei
Sukitte Ii na eu
Toradora!

| doodieyu a răspuns:

Tonari no kaibutsu kun (favoritul meu)
toradora
kamisama kiss
Familiar of Zero
OniAi
M-am uitat la toate si chiar merita vazute! happy