| Mihaela_Alexandra_1999_noL4 a întrebat:

As vrea sa imi dati si mie un anime in care un tip/tipa sa fie urat/a la inceput si printr-o anumita schimbare sa devina frumos/frumoasa.
Un exemplu ar fi Watash ga Motete Dousunda.

Răspuns Câştigător
| Mayhem666 a răspuns:

"Ookami-san to Shichinin no Nakama-tachi" este un pic cum ai spus tu, numai ca fata urata care devine frumoasa nu este personajul principal, este un personaj secundar, si o sa o arate frumoasa la inceput, dar mai pe la mijlocul sezonului o sa arate si parti de cand era ea urata si nu o placea nimeni.
Doar pe asta il stiu in acest gen, ti-l recomand ca e destul de fain si amuzant, daca nu l-ai vazut.
Daca ai chef de o comedie de o sa razi de te doare burta iti recomand Himouto Umaru-chan, eu l-am vazut de doua ori pana acum, si planuiesc sa il vad si o a treia oara, ca pur si simplu mi-a placur exagerat de mult, si mi se pare super genial.
Daca vrei sa vezi o portiune din el uite aici doua link-uri :

https://www.youtube.com/watch?v=upa12yjBCaQ

https://www.youtube.com/watch?v=pajhC6fLXo8

P.S. Uite-te pana la final la ambele videoclipuri, te asigur ca nu o sa regreti;)

3 răspunsuri:
| AIeXxX a răspuns:

Nu exista asa anime, am privit o gramada animeuri iar genul asta de anime nu am mai intalnit
Iti recomand Mirai Nikki

| Mihaela_Alexandra_1999_noL4 explică (pentru AIeXxX):

Tocmai ce ti-am dat un exemplu, deci exista.
Am vazut Mirai nikki, il ador. Mersi pentru recomandare!

| AIeXxX a răspuns (pentru Mihaela_Alexandra_1999_noL4):

Pai, doar acest "explu" este, doar el si gata din pacate sad
Vizioneaza Parasyte happy