| Danniel2 a întrebat:

As vrea si eu sa stiu cum cei de la Anime Kage isi obtin episoadele care ni le pun la dispozitie.Intreb ca as vrea la un moment dat sa imi fac si eu un site asemanator. Multumesc in avans.

3 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Se foloseste un program cu care faci captura de ecran sau descarci de pe alte sites (sau de pe net) video-urile. Vezi ca e piraterie, si exista mereu un umbra riscul sa fi dat in judecata.

| Danniel2 explică (pentru Wr3nch):

Aaa ok, multumesc.

| Davyd2001 a răspuns (pentru Danniel2):

Poți sa le descarci după anumite site uri episoadele dar trebuie sa le subtitrezi tu, și e cam multă muncă zic, dar facă vrei se poate.