| NarutoGokuIchigoHarryPotter567443 a întrebat:

Ati observat ca toate desenele animate japoneze noi sunt naspa?

5 răspunsuri:
| Deleb a răspuns:

Sincer, cam da, majoritatea animeurilor din ziua de azi sunt cam identice si naspa, insa, am gasit cateva chiar foarte bune.
Zetusen no tempest, nagi no asukara, parasyte, shinsekai yori si akatsuki no yona.
https://www.youtube.com/watch?v=-AHo-_XEV6E

| Sociopat a răspuns:

Asta pentru ca au realizat ca animeurile au devenit foarte populare si tot mai multe studiouri incearca sa gaseasca o noua reteta de succes care sa le asigure venituri mari de pe urma unor adolescenti frustrati.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ati*

Si nu chiar toate... Dar majoritatea din 2015 nu prea m-au impresionat tongue

| GabbyMTH a răspuns:

Ati*

Si nu chiar toate. Ma uit cam la 20 de anime-uri / sezon si pot sa zic ca gasesc cam vreo 4-5 anime-uri chiar bune ..Deci cam vreo 20 de anime-uri ok pe an.

| MissCosmos a răspuns:

Sincer niciodata nu am urmarit cele care au aparut in ultimii ani dar totusi vara asta chiar au aparut cateva bune ( pentru prima oara). Sincer nu prea imi pasa de fanservice ci de poveste dar asa isi vand munca, oricum imi place mult Shimoneta, Gakkou si Prison School. Oricum, tot sunt satula de cele harem(fie ca e baiat ( Makoto) sau cele ca ea http://funnymama.com/post/229120 )care incep sa apara din ce in ce mai des...