| anime4ever a întrebat:

Bbuna!

imi puteti recomanda niste anime romance? + descriere va rog ♥

multumesc anticipat :* :* :*

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Brothers Conflict.
Huehuehue, "harem" inversat laughing

| georgyzozy a răspuns (pentru anonim_4396):

L.am vazut...e genial happy

| differntlife a răspuns:

Diabolok lovers, inuyasha, kaichou wa maid-sama ( cel mai tare anime), kamisama ( il ador), kimi ni todoke, lovely complex, mirai nikki, sukit ii na eu, Tonari no Kaibutsu-kun

| differntlife a răspuns (pentru differntlife):

Primul este vorba despre niste vampiri
inuyasha- este o iubire intre o vulpe demon si un om
al 3 anime este genial. baiatul este popular si fata este presedinta scolii dar are un secret pe care nu vrea sa il afle nimeni. insa acest baiat afla smug
kamisama tot o poveste intre o fata si un demon
kimi ni todoke este o poveste intre doi adolescenti timizi pot sa le asa. el este un baiat popular si ea este o fata ciudata rau
lovely complex este tare amuzant. fata este foarte inalta si baiatul este foarte pitic laughing
mirai nikki este cu o psihopata care se tine de capul unui baiat. este mai complicata povestea
sukkit ii na eu cred ca este unul dintre cele mai siropoase animeuri. parerea mea
si ultimul anime este amuzant pentru ca fata este total ciudata. sa numai zic si de baiat laughing)
sper ca te-am ajutat happy

| georgyzozy a răspuns (pentru differntlife):

Mersi :**
scuze ca iti raspund de pe acest cont
(celalalt nu mai merge...nu stiu ce s.a intamplat si nici nu imi pasa )
te rog sa imi mai spui anime daca mai sti
te pup :*