| hiseu a întrebat:

Buna!
A comandat cineva vreodata ceva de pe site-uri cum ar fi Tokyotrip, kawaii Shop sau Freedom Japanese Market?
Daca da, imi puteti spune mai multe detalii legate de transpot, cum se procedeaza, cat costa vama si cum ma duc pentru a lua produsele?
Adica eu trebuie sa ma duc dupa ele in cel mai apropiat oficiu postal sau cum?
Va rog spuneti-mi, cum ati procedat voi, cum ati luat coletul si care a fost pretul per total. Chiar imi doresc sa-mi cumpar niste dulciuri japoneze precum pocky

1 răspuns:
| WeebGodAkane a răspuns:

Pai daca completezi pentru livrare pune-ti locatia ta, si iti va fi livrata acasa... Iar pentru vama livrari cauta pe site informati...