| music1is2life a întrebat:

Acesta e primul meu "desen animat" http://goanimate.com/movie/0R_DjRwhDDgc?utm_source=links hare

ce parere aveti? textul a fost luat dupa un banc si m-am gandit sa ii dau putina "viata"

9 răspunsuri:
| blueangel99 a răspuns:

A fost haios. Să mai faci, şi dacă mai faci, să ne dai şi nouă să vedem.
Sărbători fericite!

| music1is2life explică (pentru blueangel99):

Multumesc mult.Sarbatori fericite!

| CriminalăÎnSerie a răspuns:

Nu-mi place accentu lorstraight face

| Yummi a răspuns:

E interesanthappy. Sa continuui ca iese ceva frumos.Sarbatori fericite>big grin

| UzzY475 a răspuns:

Imi poti zice ce voci ai pus ca e doar 1 in romana.

| music1is2life explică (pentru UzzY475):

La baiat am pus italiana ( nu mai stiu care) iar la fata ioana

| IStoleUrBrain a răspuns:

Dragut.Dar nu poti sa ii faci sa nu mai vorbeasca ca niste robotei? big grin

| music1is2life explică (pentru IStoleUrBrain):

O sa incerc

| IStoleUrBrain a răspuns (pentru music1is2life):

Bafta! si sa o tii tot asa!