| NastyRoNasty a întrebat:

Buna! Am auzit o barfa ca exista manga in una din bibliotecile din Botosani. E adevarat?

4 răspunsuri:
| Iote a răspuns:

Ce inseamna "manga"?
Daca te referi la benzile desenate, e posibil sa fie. La biblioteca judeteana. E greu sa mergi pana acolo si sa vezi? Totodata le si imprumuti.

Răspuns utilizator avertizat
| elemonis a răspuns:

Buna.
Raspunsul complet si corect il poti afla chiar de la sursa: biblioteca Mergi la biblioteca/biblioteci unde ai auzit ca ar fi.

| H4pPy a răspuns:

Deunde din bootosani eu sunt din vorona mai ies cu oile pe camp mai ies cu oile pe camp prin centru le duc la cafea