| Kiduutza a întrebat:

am creat o pagina de facebook a unei cantarete de muzica Din serialul Pariu cu viata (Sore Mihalache) si am dat sa intru pe ea si imi tot apare sa bifez ceva, dar nu stiu ce scrie ca e in spaniola, si nu ma lasa sa intru. De ce? si ce sa fac ca sa pot intra pe ea? Scuzati categorie! ofer Fundooi

Răspuns Câştigător
| Jenn002 a răspuns:

Prima data da in partea dreapta sus de unde te deconectezi, dai la prima chestie'' setarile contului'', selecteaza apoi limba de jos.iti arata acolo si apoi fa ce vrei sa faci, probabil ai facebook-ul in spaniola si de asta!
Funda?batting eyelashes

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Daca iti apare ceva si nu stii ce scrie si apoi nu stii ce sa bifezi ...EU acum trebuie sa ghicesc? Fa un print screen la pagina si posteaza pagina aici. Astea nu sunt detalii pentru a-ti rezolva problema.