| LoryC a întrebat:

Am început să colecțiez cărțile din Colecția de aur Disney, însă nu am găsit volumul 3-Cartea Junglei. Știți de unde l-aș putea achiziționa?

1 răspuns:
| romeo78 a răspuns:

Undeva în carte există o casetă de identitate a editurii care a cumpărat dreptul de a publica poveștile. Sigur are adresa de e-mail sau Facebook. Dacă totuși nu are aceste adrese, caută pe google editura care a tipărit, distribuit cartea și trimite un e-mail prin care să cereți ajutorul pentru a avea volumul lipsă! Succes!