| wonderwoman a întrebat:

As vrea sa cumpar intreaga colectie de reviste WITCH, insa nu stiu cu cine as putea sa iau legatura.Am colectionat cand eram mica, insa in 2008 mi-am impartit colectia la niste copii.As vrea din nou sa citesc revistele, asa ca daca vrea cineva sa le vanda sau cunoaste pe cineva, astp msg!

14 răspunsuri:
| Andyᵗᵐ a răspuns:

Ori le ceri la copii inapoi cartile dar nu cred ca e frumos.Sau mai bine de ce sa dai bani pe ele mai bine uite aici site adevarat citesti online pe gratis + imagini

| wonderwoman explică (pentru Andyᵗᵐ):

E o idee sa stiiwinking insa ce link ai lasat ca mie nu-mi apare nimic?

| Andyᵗᵐ a răspuns:

A scuze cred ca am uitat:Uite-l :http://www.ovguide.com/tv/w_i_t_c_h.htm nu stiu daca e tot acelasi dar mai caut.

| blackcandy2001 a răspuns:

Am eu niste reviste pe care as vrea sa le vand, daca te mai intereseaza

| blackcandy2001 a răspuns:

Am eu niste reviste pe care chiar vreau sa le vand de mult, daca te mai intereseaza.

| LuvTH4ever a răspuns (pentru blackcandy2001):

Ma intereseaza pe mine big grin daca oferta tha mai e valabila big grin

| Darkkrayne a răspuns:

Buna, eu detin aproape toatr numerele, le-am cumparat in decursu a 2 ani, deci sunt in jur de 24, lasa-mi mesaj daca mai esti interesara sa le cumperi.

| Maria_Ana_1995_XWZm a răspuns (pentru Darkkrayne):

Buna din ce an le ai?

| Darkkrayne a răspuns:

Buna, nu mai stiu exact din ce an inceput sa le cumpar, dar indata ce voi ajunge in locul unde le-am lasat, ma voi uita si iti comunic happy

| Crisan_Alina_1999 a răspuns (pentru Darkkrayne):

Dacă le mai vinzi.

| Darkkrayne a răspuns (pentru Crisan_Alina_1999):

100 Ron

| Mariiaa19 a răspuns (pentru Darkkrayne):

Buna mai ai cumva reviste Witch? ☺️

| Crisan_Alina_1999 a răspuns:

Cu cât le vinzi?

| Crisan_Alina_1999 a răspuns:

Le as vrea eu