| RorySan a întrebat:

as vrea si eu cateva anime in care personajul principal este baiat si are foarte multe abilitati speciale si importante.

Sau ceva de genul.

Multumesc mult.

10 răspunsuri:
| Mayhem666 a răspuns:

Noragami. Este super, iar personajul principal este Kamidesu (God/Zeu), si are abilitati speciale, si o super sabie.

| RorySan explică (pentru Mayhem666):

L-am vazut. :/

| Mayhem666 a răspuns (pentru RorySan):

Ai mai pus mai demult o intrebare tot despre anime, si ti-am lasat acolo o lista intreaga cu anime, poate gasesti acolo unul care sa iti placa. Sunt anime de diferite genuri, dar sunt superbe.

| RainmakerX a răspuns:

Danmachi,il ador ^w^

| RorySan explică (pentru RainmakerX):

L-am vazut.Si mie imi place foarte mult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Erased ar merge thinking

in caz ca nu l-ai vazut

| HandaSei a răspuns:

Kiseijuu: Sei no Kakuritsu / nume alternativ "Parasyte", destul de genial animeul, chiar merită văzut!

| AnaMariaJRock a răspuns:

Hei, incearca Sakamoto desu ga?

| RorySan explică (pentru AnaMariaJRock):

Am sa-l inecrc mersi

| Dalyan a răspuns:

Buna:
*Ao no Exorcist;
*Code Geass;
*Code:Breaker;
*D.Gray-man;
*Darker than Black;
*Devil Survivor 2 The Animation;
*God Eater;
*Guilty Crown;
*Hakkenden;
*Hamatora The Animation;
*Kakumeiki Valvrave;
*Log Horizon;
*Nanatsu no Taizai;
*Overlord.
Sper sa fie ceea ce cauti tu. Daca mai vrei scrie.Vizionare placuta!^^