| CartoonNetworkFreak a întrebat:

Buna!

Cam prin 2009-2010 era o serie de desene animate pe Cartoon Network (sunt aproape sigur), in care era vorba despre un profesor (personaj negativ; purta un halat alb) si ucenicul sau (era un pic mai prostut; cred ca era un pic gras)... Imi aduc aminte ca intr-un episod profesorul a primit o suma de mai (sau a furato?), iar ucenicul sugereaza ca ei ar putea cumpara din acesti bani "un capac de WC cu blanita", la care profesorul raspunde cu sarcasm. Stie cineva cum se numeste seria? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| tamulici a răspuns:

Cred că te referi la Robot Boy.

| CartoonNetworkFreak explică (pentru tamulici):

Doamne ajuta, cred ca asta este serialul... Voi cauta episodul pe care l-am descris pe YouTube; el va scoate adevarul la iveala dintr-un conflict vechi ai familiei mele... Stiu ca suna ciudat, dar de asta am tot cautat si m-am inscris aiciwinking. O zi buna; esti clar raspunsul castigator!winking

| CartoonNetworkFreak explică (pentru CartoonNetworkFreak):

Sti cumva si episodul btw?