| Ander000 a întrebat:

Buna.
Caut si eu un anime de mult timp pierdut. Este vorba de niste copiii orfani care primeau cate o carte de magie si pe ea era cate un trifoi. Si era băiatul asta destul de ghinionist care a primit o carte si pe ea era un trifoi cu 4 foi. Cam atat imi aduc aminte. Daca stie cineva cum ii zice, dau funda.

Răspuns Câştigător
| PlatinumKira a răspuns:

E vorba de Black Clover. E un anime foarte bun. Cel despre care vorbești e Asta, cel care încerca din răsputeri să-l învingă în fiecare zi pe Yuno și prietenul lui Yuno, cel care avea o magie puternică de vânt.

| Ander000 explică (pentru PlatinumKira):

Mulțumesc ❤️

1 răspuns: