| anonim_4396 a întrebat:

Ce credeti despre serialul Robotzi? Mie nu imi place.Glumele sunt foarte urate si nu imi place pur si simplu!

Răspuns Câştigător
| Raluca7761 a răspuns:

Majoritatea colegilor se uita la "ROBOTI", si inevitabil in pauze numai despre asta avorbeau.Din curiozitate m-am uitat si eu la un episod.Acel episod a fost prmul si ultimul pe care l-am vazut, din cauza glumelor de prost gust si limbajului folosit.

9 răspunsuri:
| Xlove64 a răspuns:

Poate ca nu`ti place pentru ca esti mic/mica si nu iti plac.injuraturile si poate nu esti obisnuit/a cu ele thinking
Mie imi place.si`mi plc ft mult happy
Dar fiecare cu gusturile lui

| LaughOutLoud a răspuns:

Pai de ce te uiti?

| Deathx a răspuns:

Roboti.roboti.roboti. crede`ma ca numa despre asta vb majoritatea copiilor straight face. e naspa+glumele lor nau nici un hazstraight face

| annkaa a răspuns:

Ceau:*
nu stiu de ce nu iti plac mie imi plac foarte multlaughing:X, sunt amuzante, bine uneori mai exagereaza astia cu vorbele lor dar sunt super:X

| ɹǝʞoſ a răspuns:

1. Glumele sunt super si amuzante
2. E foarte greu sa faci ce fac ei
3. Nu pot sa cred ca nu iti place... cati ani ai?thinking Oricum asta e daca nu iti place thinking Desi la marea marea majoritate le place...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ma pana si aia de la antena 3 au recunoscut ca se uita la robotzi asa ca nu e urat precum zici tu. Probabil ai gusturi proaste

| PufarinaXD a răspuns:

Unii se uita la roboti numai pentru ca e '' la moda'', dar nu, la inceput si eu ma uitam, dar mi-a pierit cheful cand toata lumea vb doar despre asta.

| Silviix3 a răspuns:

Buna!
Nici mie nu-mi place, dar ce imi displace cel mai mult e ca si copiii de 8 ani se uita la asa ceva si nu mi se pare normal.Vad copii de clasa 1-2 care folosesc replici din RObotzi si mi se pare... parinti inconstienti, ori nu stiu...
Bye!

| Kanghu a răspuns:

Robotzi era ceva pe vremuri, acum e prea fail si prea fumat.