| YOUdriveMEcrazy a întrebat:

Buna ce parere aveti de primul meu comic :D? http://i.imgur.com/d1z21.png

Răspuns Câştigător
| Cristianne a răspuns:

Daca e primul tau comic, e dragutel.dar ar trebui sa aiba si o continuarebig grinhappy
nu trebuie sa te iei dupa ceilalti gen "un alt iustinel" sau ceva.trebuie sa lucrezibatting eyelashessi o sa vezi ca o sa reusesti, dar incearca pe o foaie, poate iti e mai usor

17 răspunsuri:
| EvangelineDS a răspuns:

Scuze dar nu are nici un sens.Ar trebui sa le gandesti putin si sa mai lucrezi la desene.Nu o lua personal

| NoChanceForUs a răspuns:

E misto dar nu prea.

| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Aia din mijloc este scula?

| DeeDee a răspuns:

Um, cam prea scurt ca sa il pot aprecia cum trebuie, si cam subtirel ca si poveste. Incearca sa il gandesti mai mult - dar felicitari ca ai facut ceva de la tine si nu cu aplicatia aia ragecomics. Arata ca te respectitongue

| Cristianne a răspuns:

Merci pentru fundita:*:*dragut din partea tabatting eyelashes:*:*

| uǝʞɔıp a răspuns:

Cris...al 3lea nu e piciorlaughing

| Cretaker a răspuns:

>au 3 picioare

grup de mosnegi care rad.png

Răspuns utilizator avertizat
| Psihiatra a răspuns:

Pe data viitoare incearca sa gasesti o activitate mai amuzanta si mai lunga
pentru inceput eu zic ca e bine

| Love_4994 a răspuns:

Scuze dar nu are nici un sens.Ar trebui sa le gandesti putin si sa mai lucrezi la desene.Nu o lua personalhappy

| YOUdriveMEcrazy explică:

Wow bai cate incurajari, cu siguranta il voi face si pe urmatoru.

| Serena1993 a răspuns:

Lol
mi se pare mie sau cei 2 tipi si-au uitat chilotei?smug

| GoodIntentions a răspuns:

De ce au 3 picioare?

| change12 a răspuns:

Mamaaaa cata balanga

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La asta chiar am ras rolling on the floor eu rad mai rar, acum...laughing

| AnToNiKa_7758 a răspuns:

Pai eee...comiclaughing))))super!

| seby98_2911 a răspuns:

Se putea mai bine dar pentru inceput e bine si asa