| Maxin_Nicu_1995 a întrebat:

Era un anime mai vechi, nu mai stiu exact cu ce era, dar stiu ca e vorba de o fata care are ceva puteri si isi aduna o echipa, si cand se enerveaza devine foarte puternica...iar la sfarsitul episoadelor mereu "sa va uitati si data viitoare, daca nu ma supar"

3 răspunsuri:
| Justme1997 a răspuns:

Soul eater? Nu stiu sigur

| damnedwolf a răspuns:

Medaka box ii ceva in genul
sau poate akatsuki no yona (in acest anime ii o fata ce aduna o echipa dar nu tin minte sa aiba puteri)
daca ai putea da mai multe detalii de exemplu pentru ce aduna echipa sau macar cum arata sau o mica descriere sau macar ce puteri are

| MentulaMagna a răspuns:

Mai stii macar cum arata? Ce culoare avea parul?