| Rima1 a întrebat:

Eu as vrea sa postez manga, doar nu stiu unde(ce site).....As fi bucuroasa sa aflu unde as putea sa s-o postez! Mersi mult!

4 răspunsuri:
| George_Gabriel_Ion_1995 a răspuns:

Daca e in engleza iti RECOMAND Mangafox

| Rima1 explică (pentru George_Gabriel_Ion_1995):

Si poti sa o pestezi fiind tu autor? tu nustii c-am ce format ar trebuie sa fie?

| George_Gabriel_Ion_1995 a răspuns:

LOL chiar nu credeam ca o sa se intample asta, pai asteapta putin si o sa ma informez mai bine.

| George_Gabriel_Ion_1995 a răspuns:

Http://www.manga-audition.com/step-by-step-guide-submitting-your-manga/
Ai aici cam tot ce vrei. Daca nu Shonen Jump e dispus sa lucreze cu oameni din strainate daca esti buna :)