| 0Aly0 a întrebat:

imi dati si mie niste bancuri amuzante? sau farse la telefon? Cele mai bune Primesc FUNDA

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un om cade de pe o schela...Singurul martor la accident este un copil. Un politist vine si-l Intreaba:
-Ma copile de ce a cazut omul ala de pe schela?
-Pai l-a batut D-zeu.
-De ce l-a batut D-zeu?
-Ca a injurat.
-Da' ce a injurat?
-Futu-ti D-zeii matii de copil nu mai scutura schela!

Bula statea suparat pe o banca in parc, si vine doctorul de familie:
- Care-i problema Bula?
- Doctore, nici nu intreba! Tata n-o mai doreste pe mama, si imediat divorteaza!
- Pot sa ajut! Uite, pune aceste tablete (viagra) in mancarea care o mananca tata si se rezolva! dupa cateva zile, iar se intalnesc in parc, Bula mai suparat.
- Ce-i Bula, n-o mers?
- Ba da o mers, inca prea bine! Mama o murit, sora e insarcinata, ma doare curul, si cainele nu mai vrea sa vina acasa!

Un ţigan işi bate nevasta de-i invineţeşte gura şi ochii. Vine doctorul s-o vadă şi-i zice ţiganului:
- Mă ţigane, de ce-ai bătut-o asa de rău peste gură?
- Dar ce era să fac dacă e rea?
- Puteai şi tu s-o baţi peste cur.
- Domn doctor, dar de cur e bună, de gură-i rea!

Un preot vede o prostituata in strada si-i zice :
- Stii ca esti pe un drum gresit?
- Stiu! Nu trece mai nimeni pe-aici!

Dupa ce loveste un pieton, masina isi continua drumul inca vreo 10 metri... Soferul scoate capul pe fereastra si tipa:
- Fii ba atent!
Pietonul se ridica repede, speriat, impleticindu-se si intreaba:
- De ce, dai inapoi?

5 răspunsuri:
| MeGustaaaaa a răspuns:

-Cum se numeste un tigan cu un telefon in mana?
-Romtelecom!

-Daca nu sunt la coada la paine, cautati-ma la oua!

-Ce i-a spus spermatozoidul ovulului in timp ce fugea dupa el?
-Cand te prind, om te fac!

Si farese:
-Buna ziua, am detectat o defectiune la telefonul dumneavoastra si vom rezolva problema in 20-30 de minute, asa ca va rugam sa nu raspundeti nimanui in urmatoarele 30 de minute caci persoana care a apelat va fi elecrocutata! Va vom trimite un SMS can dvom termina! La revedere.

-Buna seara, va merge friginerul?
-Da...
-Atunci mergeti si prindeti-l!

P.S.big grinaca la farsa cu frigiderul spune NU inchizi telefonul!
P.S.:Ai grija sa formezi cu secretizat! ( #31# )
Funda?

| 0Aly0 explică (pentru MeGustaaaaa):

Imi pare rau dar am dat funda la cineva...dar si ale tale sunt suuper. Scuze

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bula soseste cu intirziere la impartirea darurilor, iar Dumnezeu ii spune amarit:
- Imi pare rau de tine, nu mi-a mai ramas decit frumusetea si prostia, fiule, ce sa-ti fac? Alege-ti.
- Apoi, Doamne, frumusetea-i trecatoare…

Un barbat la librarie catre vinzatoare:
- As dori cartea cu titlul "Superioritatea barbatului fata de femeie".
- Utopie si SF-uri la etajul 1, va rog!

A teacher to her class: "Can anyone tell me the name of 3 great kings who have brought happiness and peace into people's lives throughout history?"
After a while, Johnny raised his hand and answered "Yes teacher:
Drin-king,
Smo-king,
and Fuc-king".

Doi golani patrund noaptea in dormitorul calugaritelor de la un schit. Din intuneric se aude vocea uneia dintre ele:
- Iarta-i, Doamne, ca nu stiu ce fac!
- Taci din gura, zise cea de linga ea, al meu stie...

Stewardesa catre un calator:
- Doriti cina?
- Ce pot sa aleg?
- Da sau nu.

| royeti a răspuns:

Noaptea, inainte de examen. In apartamentul profesorului suna telefonul pe la trei dimineata. Cu o voce iritata acesta raspunde:
- Da!
- Dormiti?
- Bine`nteles ca dorm!
- …si noi invatam, fir-ai tu al dracu` sa fii…

Mai multe bancuri pe: http://www.yeti.ro/......de-examen/