| 0PopaPorno a întrebat:

In caz ca nu fumati, va-ti gandit ca pe viitor sa trageti o data un fum sa vedetzi cum e, asa de curiozitate?

6 răspunsuri:
| BillyX a răspuns:

Din curiozitate m-am apucat si am ajuns sa bag 1 pachet jumate la zi.am 6 ani de fumat.nu va apucati!

| DarkWerewolf13 a răspuns:

AHHHHHHHH.cei cu '"fumul" asta.Dar da m-am gandit

| adryanna_7314 a răspuns:

Da,am tras asa un fum, din curiozitate.si apoi m-am apucat de fumathee hee

| DiamondEyes a răspuns:

Sincer nu... am vazut o prietena cum tragea din tigara cand abia se apucase si mi-am imaginat cum e laughing))
acum cerseste bani de tigari ...naspa rolling eyes

| diaηα a răspuns:

Am tras odata, asa din curiozitatebatting eyelashes
Dapai. NEVER nu m-ai fac asa ceva x_x

| Daisukee a răspuns:

Da am tras de curiozitate si m-am inecat cu fum cred ca sunt un caz fericit ca nu suport tigara sub nici un chip :d