| Izabellagherghina a întrebat:

Buna pentru cei care se uita la Boruto... am vazut niste videoclipuri pe yt cum caNaruto a murit in manga sau nu stiu ce ..as vrea sa stiu daca chiar a murit sau daca este un zvon doar. si apropo m-am mai uitat la un video cu 15 cei mai puternici din Boruto si ghiciti ce ..nu Boruto este cel mai puternic ci Kawaki cel cu care se infrunta in primul episod si zice ca dupa Kawaki vine Mitsuki..Serios ..ar trebui sa fie Boruto dupa si numele Anime-ului nu pot sa inteleg ce e asta.voi care credeti ca e mai puternic? Si a murit Naruto? FUNDAAA

Răspuns Câştigător
| zurick a răspuns:

Naruto nu a murit, ci a fost trimis in alta dimensiune. Kawaki in primul episod nu spune ca l-a omorat pe Naruto, ci ca-l va trimite in acelasi loc.
Nu stiu cine e mai puternic, dar chiar si daca Mitsuki ar fi mai puternic de ce ar fi o problema? Boruto inca poate creste si progresa masiv, daca ar fi din prima cel mai bun ar fi prea cliseic.Nici Naruto n-a fost vreun excelent shinobi din prima,