| Wordofthat999999 a întrebat:

Am o intrebare legata de seria Naruto, legat de sotii Sakura si Sasuke si fica lor Sarada de ce oare e ceva putred la mijloc ca Sakura a mai avut un al doilea copil deoarece Sarada s-a nascut in ascunzatoarea lui Orochimaru cand Sakura a intrat in travaliu si Karin fiind moasa nu stiu cat curaj a avut Karin de una singura sa ajute o gravida cu nasterea... eu n-as putea face una ca asta mi se pare... nu mai zic si dupa se intorc in sat sakura cu sasuke impreuna cu fica lor si dupa ceva timp ei se intalnesc cu acei kage legat de acea proplema cu Kaguya si o vad pe Sakura in manga gravida ca am citit manga, si ciudat e ca Sarada era nascuta deja la acea intalnire, pe bune ea cred ca avea vreo 2 anisor mai mica sau mai mare nu stiu exact dar era deja nascuta si o vad pe Sakura din nou gravida oare a avut o pierdere de sarcina din cauza unei probleme accidentale cu bebelu acela ma rog e naspa daca s-a intamplat asta pentru intreaga familie, dar acum nu stiu e dubios si poate se precizeaza si aceasta cauza pe parcusul episoadelor cu Boruto acum nu stiu multi au observat asta si li se pare intr-adevar dubios ca este si atunci gravida http://lastbreathred.tumblr.com/......sakura-was asta e poza din manga si se precizeaza peste tot ca Sarada era deja nascut la acea intalnire a parintilor cu a cei Kage si Sasuke se hotărăște sa părăsească satul sa plece in misiune pentru a cauta amenințarea Kaguyei ceva de genul, pentru a proteja satul si familia sa, voi ce credeti.

2 răspunsuri:
| Clorox a răspuns:

Nu prea am bagat de seama, poate s-a facut o confuzie!